Beşevler Mah. Yıldırım Cad. No:276 A/B
NİLÜFER / BURSA - TÜRKİYE
stor perde
stor perde
stor perde
stor perde
Çağdaş Dekor > HİZMETLER > STOR PERDE
STOR PERDE

Stor Perde Özellikleri

 

İç mekanların gözde aksesuarı olan stor perdeler, evinizi modernize ederken ilk akla gelen dekorasyon ürünlerinden biridir. Farklı bir mekanizma ile açılıp kapanması ve tek bir ip ile kolayca yönetilebilmesi, kullanım kolaylığı açısından büyük avantaj sağlıyor. Oturma gruplarınıza göre dilediğiniz kumaş türünü ve rengini seçebildiğiniz stor perdeler, kolay çıkarılabilmesi ve basit yıkanma tekniği ile kullanıcı deneyimini büyük oranda arttıran özelliklere sahip. Özellikle mobilyalarınızı güneş ışınlarından koruyan stor perdelerimiz evinize çok yakışacak. Stor perdelerimizin sunduğu avantajlar:

 

1. Pratik kullanım

Stor perdelerimizde yer alan mekanizma sayesinde tek bir zincir ile dilediğiniz ölçüde perdenizi açıp kapayabilirsiniz. Zincirini bir miktar aşağı veya yukarı çekerek kullanacağınız stor perdelerimiz, pratik kullanımı sayesinde uzun süre bozulmadan kullanabileceğiniz kaliteli ürünlerimiz arasında yer alıyor.

 

2. Uzun Ömürlü

Çağdaş Dekor’un ürettiği kaliteli stor perdeler, pratik kullanımı ve kumaş türü sebebiyle uzun ömürlüdür. Uzun süre bir sorun veya bozulma ile karşılaşmadan güvenle tercih edebilirsiniz.

 

3. Kolay temizlik

Temizliği kullanılan kumaş türüne göre değişkenlik gösterse de kısa sürede mekanizmayı çıkartarak temizliğini yapabilirsiniz. Kumaş üzerinden ıslak bir havlu ile pratik şekilde temizleyebilir, tertemiz bir görünüm yakalayabilirsiniz.

 

4. Güçlü Yalıtım Özelliği

Pencerelerinizin her tarafını kapatması sayesinde güneş ışınlarının içeriye girişini engelleyen stor perdelerimiz, aynı zamanda kullanılan kumaşlar sayesinde güçlü ısı yalıtımı sağlıyor. Siz de stor perdelerimizin tüm avantajlarından yararlanmak istiyorsanız Çağdaş Dekor’a gelin!