Beşevler Mah. Yıldırım Cad. No:276 A/B
NİLÜFER / BURSA - TÜRKİYE
cam tuğla
cam tuğla
cam tuğla
cam tuğla
cam tuğla
cam tuğla
cam tuğla
cam tuğla
Çağdaş Dekor > HİZMETLER > CAM TUĞLA
CAM TUĞLA

Cam Tuğla

İç mekanlarınıza ayrı bir hava katmak, ferahlığını arttırmak, dekorasyon açısından zengin ve şık bir duvar malzemesine sahip olmak istiyorsanız kesinlikle cam tuğlalara bir göz atmalısınız. Cam tuğlalar, şık görünümü, kullanışlılığı ve dayanıklılığıyla dikkat çeken önemli bir iç mekan tasarım unsurudur. Bu duvar malzemesi ile evinizi baştan yaratabilir, profesyonel ofislere sahip olabilir ve mağazanızı daha çekici hale getirebilirsiniz.

Cam tuğlalar, klasik beton duvarlardan daha zarif gözükmesi sebebiyle dekorasyon çalışmaları için oldukça uygun malzemelerdir. Kolayca renklendirilebilen cam tuğlalar özellikle ışıkta harika bir görüntü ortaya koyuyor. İki tarafı buzlu veya kumlu olarak tercih edebileceğiniz cam tuğla türlerini, iç mekanınıza göre dizayn edebilir ve dekorasyonunuzu bu parçalarla güçlendirebilirsiniz.

Cam tuğlaların bir diğer avantajı, sağlam bir yapı maddesi olmasıdır. Kalın ve dayanıklı cam tuğlalar ile oldukça dayanıklı duvarlar elde edebileceksiniz. Aynı zamanda bu tuğlalar oldukça iyi ses ve ısı yalıtımı sağlıyorlar. Camın yapısından kaynaklı olarak, hem enerji tasarrufu sağlayacak hem de çok daha şık bir yaşam alanı elde etmiş olacaksınız. Şeffaf cam seçenekleri ile aydınlık bir ortam yaratabilir, buzlu ve renkli cam tuğlalar ile hoş bir ambiyans oluşturabilirsiniz. 

 Sizler de çeşit çeşit cam tuğlalar arasından dilediğinizi seçebilmek ve dekorasyon tavsiyesi almak için Çağdaş Dekor sitesine başvurabilirsiniz. Çağdaş Dekor, sizlere modern ve şık dekorasyonlar yaratabilmeniz için en uygun ve en kaliteli ürünleri hizmetinize sunuyor.