Beşevler Mah. Yıldırım Cad. No:276 A/B
NİLÜFER / BURSA - TÜRKİYE
duşakabi̇n
duşakabi̇n
duşakabi̇n
duşakabi̇n
duşakabi̇n
duşakabi̇n
duşakabi̇n
Çağdaş Dekor > HİZMETLER > DUŞAKABİN
DUŞAKABİN

Duşakabin

Duşakabin, küvetler ve duş tekneleri banyo tasarımlarımızın en önemli parçalarından bir tanesidir. Evimizin dekor bakımından belki de en kısıtlı kısmı banyolar olduğundan, daha güzel bir banyoya sahip olmamız için her detaya oldukça dikkat etmeliyiz. Bu yüzden duşakabin seçimi yaparken iyice düşünmeli ve banyonuzu daha güzel gösterecek bir duşakabin tercih etmelisiniz.

Banyonuza göre, isterseniz zeminden tavana kadar uzanan isterseniz de zeminden başlayıp belirli bir yüksekliğe kadar çıkan duşakabinleri tercih edebilirsiniz. Köşede yer alan oval duşakabinler, duvardan duvara uzanan duşakabinler, dikdörtgen biçimli duşakabinler ve şık tasarımıyla minimal duşakabinler tercih edebileceğiniz türler arasında yer alıyor. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, zaten alan bakımından küçük olan banyolarımızın büyük duşakabinler tarafından kısıtlanmamasına özen göstermektir. Hem deseni ve yapısıyla hem de ölçüleriyle banyonuzu daha ferah ve şık gösterecek duşakabinler, banyo tasarımınızın en önemli parçalarından bir tanesi olacak. 

Duşakabin, küvet veya duş teknesi tercihi yaparken, zevkinize ve bütçenize göre kullanılan cam türünü tercih edebilirsiniz. Ekonomik ve rahat olan mika camlara sahip duşakabinler, en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Banyo dekorasyonunuzu ileri seviyeye taşımak istiyorsanız, modern tasarımlarda kullanılan ince ve şeffaf olan temperli camları da listenize eklemelisiniz. 

Çağdaş Dekor, evinize en uygun ve en şık duşakabinleri bulmanız konusunda sizlere yardım ediyor. Sizler de sitemizi ziyaret ederek en modern, en şık ve en güzel duşakabin modelleri arasından istediğinizi seçebilirsiniz!