Beşevler Mah. Yıldırım Cad. No:276 A/B
NİLÜFER / BURSA - TÜRKİYE
akordeon kapi
akordeon kapi
akordeon kapi
akordeon kapi
akordeon kapi
akordeon kapi
akordeon kapi
akordeon kapi
akordeon kapi
akordeon kapi
Çağdaş Dekor > HİZMETLER > AKORDEON KAPI
AKORDEON KAPI

AKORDEON KAPI

Şık tasarımı ve kolay kullanımı sayesinde akordeon kapılar, yeni nesil tasarımları farklı bir boyuta taşıyor. Evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz bu kapılar hem alan tasarrufu sağlıyor hem de dekorasyonunuzu tamamlamanız için kişiselleştirilebiliyor. Üstelik tüm zeminlere kolayca monte edilebildikleri için hiçbir ek masrafa gerek kalmadan hemen bu kapılardan bir tanesine sahip olabiliyorsunuz.

Akordeon kapılar genellikle iç mekanlarda kullanılan dekorasyon malzemeleridir. Dilerseniz büyük salonunuzu iki parçaya ayırmak için kullanabilir, dilerseniz de banyo veya duşakabin girişlerinizi bu şık tasarımla süsleyebilirsiniz. Normal kapılara göre çok daha kullanışlı olan akordeon kapılar, ofislerde ve mağazalarda da sıklıkla karşımıza çıkıyor. Ofislerde çalışana özel çalışma bölümleri yaratmak için kullanılan bu kapılar, mağazalarda ise genelde deneme kabinlerinin girişinde yer alıyor. İç mekan tasarımlarına büyük ölçüde katkı sağlayan akordeon kapıları dilediğiniz gibi dizayn edebilir, farklı malzemeler kullanarak şekillendirebilir ve yaşam alanlarınızı özelleştirebilirsiniz.

Akordeon kapılarda çoğunlukla ahşap veya plastik kullanılsa da farklı malzemeler ile tasarımınızı zenginleştirmeniz de mümkün. Özellikle cam akordeon kapılar şık tasarımı ile dikkat çekiyor. Ayrıca deri ve MDF malzemeler ile farklı ihtiyaçlara yönelik akordeon kapılar da bulunuyor. Odanızın ambiyansına ve yaratmak istediğiniz konsepte bağlı olarak malzemeleri değiştirebilir ve dilediğiniz gibi dizayn edebilirsiniz.

Sizler de dayanıklı ve kaliteli akordeon kapılara sahip olmak istiyorsanız hemen bize ulaşın. Çağdaş

Dekor farkıyla hayallerinizdeki yaşam alanına sahip olacaksınız!