Beşevler Mah. Yıldırım Cad. No:276 A/B
NİLÜFER / BURSA - TÜRKİYE
ÇAĞDAŞ DEKOR > KURUMSAL
BİZ KİMİZ ?

Günümüz perde dekorasyonu anlayışında Çağdaş Dekor, sürekli güncel kalarak modern tarzını sürdürmeyi, ürünlerin kalitesini en üst seviyede tutmayı ve olabildiğince geniş bir ürün yelpazesine sahip olmayı hedeflemektedir. Bünyesinde yer alan markaları alternatif çözümler üreterek sunmakla birlikte, müşterinin talep ve ihtiyacına göre birçok hizmeti de titizlikle sunmaktadır. Bugüne kadar pek çok mekâna kaliteli ürünleri ile imzasını atmış olan Çağdaş Dekor, ithal ve yerli markaların bir arada sunulduğu geniş bir koleksiyona sahiptir.

“Çağdaş Dekor” Perde Sistemleri ile tanışın, sınırlarınızı aşın, farkımızı yakalayıp anında yaşamaya başlayın...

Çağdaş Dekor; farklı mekanlara doğru tasarımı düşünerek itina ile ölçü alan ve perde dekorasyonunda yenilikçi çözümler üreten bir firmadır. Yerli ve yabancı perde modası öncülüğünü yaparak verdiği hizmetlerde önceliği her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur. Bu yolda, prestije önem veren para kazanma anlayışını her zaman müşteri memnuniyeti ilkesinin arkasına alarak ilerlemektedir. Müşterilerinin isteklerini önemseyen, üstün kalitede ve son moda perde imalatı ile tüm müşterilerinin kalbini çalan Çağdaş Dekor, dekorasyonda ve tüm perde sistemlerinde sektörünün en iyisi olmaya devam ediyor.

"Konfor, üstün kalite ve modern tasarımı birleştiren ürünlerimiz; sağlık, kolaylık ve işlevsellik sağlamaktadır. Eviniz, ofisiniz ve fabrikalarınız için en özel dekorasyonları üretiyor ve sizlerin beğenisine sunuyoruz."

NELER YAPTIK ?