Beşevler Mah. Yıldırım Cad. No:276 A/B
NİLÜFER / BURSA - TÜRKİYE
seperatör perde
seperatör perde
seperatör perde
seperatör perde
seperatör perde
Çağdaş Dekor > HİZMETLER > SEPERATÖR PERDE
SEPERATÖR PERDE

Seperatör Perde

Seperatör perdeler, genellikle hastanelerde kullanılan ve iki hastanın yataklarını ayırmaya yarayan çoğunlukla bir paravan üzerine asılan perdelere verilen addır. Fakat son yıllarda kullanımı artan dekoratif seperatörler sayesinde iç mekanlarınızın tasarımlarını güzelleştirebilirsiniz. Ahşaptan, kumaştan veya metalden yapılabilen seperatör perdeler, hem ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılıyor hem de dekorasyonunuzu zenginleştirmek için sizlere bir seçenek sunuyor.

Seperatör Perdenin Avantajları

Seperatör perdeler, klasik perdeler gibi cam yüzeyleri kapatmak için kullanılmayan, daha çok dekoratif veya işlevsel kullanım için uygun olan perdelerdir. Bu perdelerin avantajları arasında, oldukça esnek olan kullanım alanları ve çeşitliliğinin çok olması en başta geliyor. İsterseniz oturma odanızla Amerikan mutfağınızı ayırmak için kullanabileceğiniz metal ve şık bir seperatör perde tercih edebilir, isterseniz de işyerinizi daha işlevsel kullanmak için ahşaptan yapılmış seperatörleri kullanabilirsiniz. Önceden sadece hastane gibi belirli yerlerde kullanılan seperatör perdeleri şimdi tüm yaşam alanlarınızda kullanabilirsiniz. Kullanılan malzemeye göre temizlik biçimi de değişen bu perdeleri dileğinize göre kişiselleştirebilir ve sınırsız renk seçeneği arasından istediğinizde karar kılabilirsiniz.

Çağdaş Dekor güvencesiyle iç mekanınıza en uygun seperatör perdeyi bulmak, tavsiye almak, fiyat bilgisi edinmek ve hayalinizdeki perdeyi satın almak istiyorsanız hemen bizlere ulaşabilirsiniz. Sizin evinize en çok yakışacak seperatör perdeyi sizlere öneriyor ve bizzat gelip kurulumunu bizler yapıyoruz. Hemen şimdi internet sitemize girerek perde türleri arasından istediğinizi seçebilir ve şık seperatör perdenize hemen sahip olabilirsiniz.