Beşevler Mah. Yıldırım Cad. No:276 A/B
NİLÜFER / BURSA - TÜRKİYE
pli̇se perde
pli̇se perde
pli̇se perde
pli̇se perde
pli̇se perde
pli̇se perde
pli̇se perde
pli̇se perde
Çağdaş Dekor > HİZMETLER > PLİSE PERDE
PLİSE PERDE

Plise Perde

Kullanışlı ve Rahat Bir Deneyim

Plise perdeler, eğimli cam yüzeylerde ve büyük cam pencerelerde kullanılan; sade, kullanımı kolay ve şık bir perde türüdür. Kendi üretimimiz olan, kaliteli ve dekoratif plise perdeler ile ofisinizi, mağazanızı ve perdenin kullanımının zor olduğu eğimli cam yüzeylerinizi daha şık hale getirmek istemez misiniz?

 

Neden Çağdaş Dekor?

 

Gerek evinizin salonunda gerekse ofis ve iş yerlerinizde kullandığınız; şık, dekoratif ve kaliteli perdeler üretmek için 28 yıldır gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz. Daha iyi tasarımlara sahip olmanız için perdelerimizi en dayanıklı maddelerden üretiyor, tüm perde alım ve bakım işlerinde siz değerli müşterilerimizin yanında oluyoruz.

· Evinize ve iç mekanınıza uygun plise perdeleri üretebilmek için adresinize kadar gelerek kendimiz ölçü alma işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

· Sektörde yer alan en kaliteli ve kolay temizlenen maddeleri kullanıyor, yılların verdiği tecrübe ve son teknoloji cihazlar yardımıyla en iyi plise perdeleri üretiyoruz. Kişiye özel yüzlerce renk seçeneğimiz arasından istediğinizi seçmenize olanak tanıyor, perdelerinizin hayalinizdeki gibiolmasını sağlıyoruz.

· Türkiye’nin bütün bölgelerine kargo hizmeti sunuyor, sipariş ettiğiniz veya yaptırdığınız perdelerinizi kapınıza kadar getiriyoruz.

· Plise perdelerinizin montaj işlemlerini bizzat profesyonel ekibimiz yapmaktadır. Evlerinize gelerek kullanma talimatını sizlere anlatıyor, sorunsuz bir kullanım sunuyoruz.

· Yardıma ihtiyacınız olduğu her konuda çekinmeden bizleri arayabilir ve destek ekibimizden istediğiniz konuda yardım alabilirsiniz.

· Sizlere yalnızca perde üretimi ve sipariş hizmeti sunmuyor, bakım, onarım ve temizlik ihtiyaçlarınızı da evlerinize gelerek profesyonel bir şekilde karşılıyoruz.

 

Plise Perdenin Özellikleri

 

Plise perdeler, kir tutmaz kumaştan yapılması sebebiyle, oldukça kolay ve rahat bir kullanım imkanı sunuyor. Genellikle büyük cam yüzeyleri kapatmak için kullanılan plise perdeler, tül yapısında veya tamamen ışığı engelleyen yapıda bulunabiliyor. Bir bakıma jaluziye benzeyen bu perdelerin ışık geçirgenliğini ayarlayabilir, istediğiniz miktarda açarak iç mekanınızın aydınlatmasını değiştirebilirsiniz. Kullanışlı mekanizması sayesinde oldukça kolay açılıp kapanabilmektedir. Genellikle ofis, ev ve mağaza gibi alanlarda kullanılan plise perdeler, sade ve şık tasarımlarla birleştirilerek evlerinizin dekorasyonunu ileri noktaya taşıyabilen önemli ürünlerdir. Eğimli camları bile süsleyebileceğiniz plise perdeler, dekorasyonlarınıza katılmayı bekliyor.

 

1. Her Yüzeye Uygun Tasarım

 

Plise perdelerin, bütün cam yüzeylere uyumlu olarak üretilmesi sizlere kullanım açısından büyük esneklik sağlayacak. Büyük cam yüzeyler, balkonlar, eğimli cam yüzeyler, mağaza vitrinleri gibi birçok alana entegre edilebilen Plise perdelerimizin kullanım alanı neredeyse sınırsızdır.

 

2. Kullanım Kolaylığı

 

Plise perdelerin, basit bir mekanizma ile kolayca açılıp kapanabilmesi, mağazalarınız, ofisleriniz ve evinizde oldukça rahat bir kullanım imkanı sunuyor. İsterseniz evinize kadar gelerek kullanımını sizlere açıklayabilir ve montajını eksiksiz bir şekilde gerçekleştirebiliriz.

Hem uyumlu hem de kolay kullanımı sayesinde plise perdeler vazgeçilmeziniz olacak.

 

3. Kolay Temizlenebilir Malzeme

 

Çağdaş Dekor, tüm plise perde çeşitlerini kolay temizlenebilen ve toz barındırmayan kumaştan üretiyor. Sadece haftada bir nemli bir bezle tozlarını temizlemeniz, uzun süren tertemiz kullanımlar için yeterlidir. Ilık suyla yapacağınız temizlikler uzun yıllar boyunca tertemiz plise perdelere sahip olmanıza yeter de artar!

4. Yüzlerce Renk Seçeneği

 

İç mekanınızın tasarımına uygun, kullanımı kolay, şık ve konforlu plise perdelere sahip olmak istemez misiniz? Çağdaş Dekor’un sizlere sunduğu renk seçenekleriyle kolayca bu isteğinizi yerine getirin. Renk seçeneklerini mağazamızdan görebilir, teknik ekibimiz ölçüye geldiğinde renk kataloğundan görebilirsiniz ve ayrıca iletişim kanallarından talep edebilirsiniz. Bu şekilde hayalinizdeki perdeye sahip olabilirsiniz.

Bizler Çağdaş Dekor olarak, yıllardır sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için gece gündüz çalışıyor ve piyasadaki en kaliteli perdeleri üretiyoruz. Sizlere verdiğimiz kaliteli hizmet sayesinde evinizi hayal ettiğiniz dekorasyonlarla süsleyebileceksiniz. Sizler de Çağdaş Dekor güvencesiyle kaliteli ve şık plise perdelere sahip olmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.