Beşevler Mah. Yıldırım Cad. No:276 A/B
NİLÜFER / BURSA - TÜRKİYE
motorlu kumandali perde
motorlu kumandali perde
Çağdaş Dekor > HİZMETLER > MOTORLU KUMANDALI PERDE
MOTORLU KUMANDALI PERDE

Motorlu Kumandalı Perde Özellikleri

 

Tek bir kumanda ile perdelerinizin kontrolü sizde olsun istemez misiniz? Motorlu kumandalı perdelerimiz sayesinde bu mümkün. Üstün derecede kullanım kolaylığı sağlayan kumandalı perdelerimiz ile otomatik açma-kapama sağlayabilirsiniz. Stor perdelerinize veya jaluzi perdelerinize entegre edebileceğiniz bu sistem sayesinde perdelerinize dokunmadan tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

 

Motorlu Kumandalı Perdelerin Avantajları

·  Tek bir tuş ile tüm perdelerinizi ayarlayabilir, istediğiniz şekle getirebilirsiniz. Aynı anda farklı perdelerin durumlarını değiştirebilir, toplu açma-kapama yapabilir, her odadaki perdenin kontrolünü sağlayabilirsiniz.

·  İster evinizde ister ofisinizde, tüm perdelere uygulanabilen bu mekanizma her ortamda kullanılabilir. Bu pratik kumandalı perde işinizi çok kolaylaştıracak!

·  Motorlu perdelerimiz sayesinde ortama giren gün ışığını da ayarlamanız mümkün. Belirli tuşlar sayesinde vereceğiniz komutlar ile gün ışığı oranını ayarlayabilirsiniz.

·  Motorlu kumandalı perdelerimiz istediğiniz ortama kolaylıkla monte edilebilir. İsterseniz duvara isterseniz tavana kolayca kurabilirsiniz.

·  Monte edildiği yerden kolay çıkabildiği gibi bulundurduğu mekanizma sebebi ile fazla kirlenmediği için perdelerimizi kısa sürede kolaylıkla temizleyebilirsiniz. 

·  Tek bir kumanda ile birden fazla perde hakkında işlem yapabilir, her biri için ayrı komut da verebilirsiniz.

·  Perdelerimiz kullanacağınız bölgenin boyutlarına, genişliğine ve uzunluğuna göre farklı tasarımlarda oluşturulabilir.

 

Siz de pratik kullanıma sahip ve hayatınızı kolaylaştıracak motorlu kumandalı perdelerimize sahip olmak ister misiniz? Çağdaş Dekor’un sunduğu üstün kalitede perdeler sayesinde hem modern hem de kullanımı kolay perdelere sahip olun!