Beşevler Mah. Yıldırım Cad. No:276 A/B
NİLÜFER / BURSA - TÜRKİYE
japon perde
japon perde
japon perde
japon perde
japon perde
Çağdaş Dekor > HİZMETLER > JAPON PERDE
JAPON PERDE

JAPON PERDE

 

Şık tasarımı ile gözleri üzerine çeken japon perdelerimiz dekorasyon ürünlerinizin en gözdesi olacak! Japon perdeler uzun süre kir tutmaması ve özel yapısından dolayı yıkandıktan sonra ütü gerektirmeyen özelliği ile birçok kişinin ilk tercihi oluyor. Özellikle balkonlarınızda veya

pencerelerinizde sürgülü kapı kullanıyorsanız tercihiniz japon perdelerden yana olmalıdır. İki yandan şık bir tasarıma sahip japon perdeler manuel ve mekanizmalı olarak iki farklı kullanım şekli sunuyor. Özellikle kullanacağınız ortamda boydan pencereye sahip iseniz japon perdeler dekorasyonunuz için çok daha iyi olacaktır. Siz de şık görünüme ve kolay kullanıma sahip perde arıyorsanız Çağdaş Dekor’a gelin ve japon perdelerimiz arasından dilediğinizi seçin.

 

· Modern Görünüm

Japon perdeler parçalı yapısı ile bulunduğu her odaya modern bir görünüm katıyor. Özellikle ofisinizde şık bir görünüm elde etmek istiyorsanız, 2 ya da 4 parçalı Japon perdelerimizi tercih ederek harika bir görüntü elde edebilirsiniz.

 

· Çok Çeşitli

Japon perdeler diğer perdelerden farkı tasarımı ile bulunduğu ortama farklı hava katmasıyla birlikte birçok renk ve desen seçeneği ile de sizlere seçme imkanı tanıyor. Dilerseniz tek renk dilerseniz de farklı desenlerden oluşan Japon perdelerimiz sizleri memnun edecek.

 

· Kolay Temizlenebilme Avantajı

Japon perdelerimizin yapısı ne fazla kalın ne de fazla ince olmadığından dolayı temizliği de oldukça kolaydır. Perdeleri takıp çıkarma zahmetine katlanmadan bir bez yardımı ile kısa sürede perdelerinizi temizleyebilirsiniz.