Beşevler Mah. Yıldırım Cad. No:276 A/B
NİLÜFER / BURSA - TÜRKİYE
i̇ki̇ cam arasi perde
i̇ki̇ cam arasi perde
i̇ki̇ cam arasi perde
i̇ki̇ cam arasi perde
i̇ki̇ cam arasi perde
i̇ki̇ cam arasi perde
i̇ki̇ cam arasi perde
Çağdaş Dekor > HİZMETLER > İKİ CAM ARASI PERDE
İKİ CAM ARASI PERDE

İki Cam Arası Perde

 

İki cam arası perdeler yani çift cam arası jaluziler, perdeye bakış açınızı değiştirecek oldukça yenilikçi bir boyut olarak hayatımıza girmiş durumda. Isı yalıtımı için kullanılan çift camlı pencerelerin veya cam yüzeylerin arasına yerleştirilen bir jaluzi perde ile oldukça şık, fazla yer kaplamayan, dekoratif ve avantajlı bir perdeye sahip olabilirsiniz. İşte iki cam arası perdeye sahip olduğunuzda elde edebileceğiniz avantajlardan birkaçı:

 

1. Fazla Yer Kaplamayan Şık Tasarım

İki cam arası perdeleri kullandığınız iç mekanlarda, ayrıca bir perde taktırmanıza gerek kalmayacaktır. Camın içinde yer alan bu perdeler ile oldukça hoş bir görüntü elde edebilecek ve dekorasyonlarınızı farklı bir boyuta taşıyabileceksiniz. Farklı renk seçenekleri, farklı tasarım modelleri ve modern görünümüyle iki cam arası perdeler iç mekanınıza çok yakışacak.

 

2. Kullanışlı Yapı

İki cam arası perdelerin belki de en iyi tarafı, kullanışlı olması ve zahmet gerektirmemesidir. İki cam arasında yer aldığından havayla temas etmez ve bozulmaya uğramazlar. Ayrıca temizlik ve kirlenme derdiyle de uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. İki cam arası jaluziler sayesinde uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz perdelere sahip olacaksınız.

 

3. Her Yüzeye Uyum Sağlar

Evinizde, ofisinizde veya mağazanızda yer alan tüm çift yüzeyli camlara entegre olabilen iki cam arası jaluziler sayesinde, günün istediğiniz saatinde istediğiniz miktarda güneş ışığının iç mekanınıza girmesine izin verin! Çağdaş Dekor güvencesiyle sizler de en iyi ve kaliteli iki cam arası perdelere sahip olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizlere ulaşmak ve siparişinizi vermek!