Beşevler Mah. Yıldırım Cad. No:276 A/B
NİLÜFER / BURSA - TÜRKİYE
düet perde
düet perde
düet perde
düet perde
düet perde
Çağdaş Dekor > HİZMETLER > DÜET PERDE
DÜET PERDE

Düet Perde

Yapısıyla plise perdeye çok benzeyen düet perdeler, şıklığın ve ağırlığın hüküm sürdüğü klasik ofis tasarımlarından modern ve zarif oturma odası tasarımlarına kadar hayatımızın her yerinde kullanılabiliyor. Plise perdeden farklı olarak, altıgen kumaş borular şeklinde üretilen düet perdeler hem ışık geçirgenliğinin ayarlanabilmesi hem de sağladığı kullanım kolaylığıyla dikkatleri üzerine topluyor. Haydi gelin bu eşsiz perdelerin özelliklerine bir göz atalım.

 

1. Her Mekana Uygun Tasarım

Sahip olduğunuz tüm mekanlarda gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz düet perdeler, oldukça kişisel bir tasarım imkanı sunmakta. Yüzlerce renk seçeneği arasından istediğinizi seçebilir ve dekorasyonunuza yön verecek yaratıcı dokunuşlar yapabilirsiniz. Seçeceğiniz düet perdeler, iç mekanınızın tasarımını zenginleştirecek en önemli elementlerden bir tanesi haline gelecek!

 

2. Üstün Kullanıcı Deneyimi

Sahip olduğu altıgen yapı sayesinde oldukça kolay ayarlanabilen düet perdelerin ışık geçirgenliğini ayarlayabiliyorsunuz. Motorlu sistem sayesinde kolayca açıp kapatabileceğiniz düet perdelerinizi en kaliteli kumaşlardan üretiyor. Sizler de Çağdaş Dekor’un eşsiz düet perdeleriyle rahat bir yaşam sürebilirsiniz.

 

3. Zarif ve İnce Görünüm

Sahip olduğu zarif tasarımla, iç mekanınızı oldukça şık bir görüntüye sahip olacak. Çağdaş Dekor farkıyla hazırladığımı düet perdeler, ofisinizde, odalarınızda veya mağazanızda oldukça güzel ve ilgi çekici biçimde yer alsın istiyorsanız sizler de hemen düet perde seçimine başlayabilirsiniz.

Çağdaş Dekor olarak bizler, sipariş ettiğiniz perdeleri en iyi şekilde üretiyor ve adresinize kadar gelerek montajlarını yapıyoruz. Haydi sizler de hayalinizdeki perdeye en kolay şekilde kavuşmanın konforunu yaşayın!