Beşevler Mah. Yıldırım Cad. No:276 A/B
NİLÜFER / BURSA - TÜRKİYE
kumaş di̇key perde
kumaş di̇key perde
kumaş di̇key perde
kumaş di̇key perde
kumaş di̇key perde
kumaş di̇key perde
Çağdaş Dekor > HİZMETLER > KUMAŞ DİKEY PERDE
KUMAŞ DİKEY PERDE

Kumaş Dikey Perde

Perde Anlayışınıza Yeni Bir Soluk Getirin!

Kumaş Dikey Perdeler özellikle mağazalar, işletmeler, ofisler ve evlerimiz için kullanılmaktadır. Kumaş dikey perdelerin hem bütçe olarak en uygun perde çeşitlerinden birisi olması hem de yarattığı esnek kullanım avantajı, perde türleri içerisinde onu en popüler perdelerden bir tanesi haline getiriyor.  Sizler de Çağdaş Dekor güvencesiyle, oldukça şık ve kullanışlı dikey perdelere sahip olabilirsiniz.

Kumaş Dikey Perdenin Adresi: Çağdaş Dekor

Kumaş dikey perdeler, üretim aşamasında oldukça profesyonel davranılması gereken, ağır ve oturaklı bir perde çeşididir. Bizler 28 yıldır binlerce firma ve adrese dikey perde siparişi ürettik. Ürettiğimiz perdeleri bizzat bizler teslim ederek montaj ve kurulum hizmetini onlara sunduk. Sizler de avantajlı hizmetlerimize bir göz atmak ister misiniz?

·       Sizleri ölçü alma zahmetine sokmadan, ekiplerimiz bizzat adreslerinize gelerek gerekli ölçüleri alıyor, isteklerinizi teker teker dinliyorlar.

·       Kumaş dikey perdeleri üretirken, sadece nemli bir bez yardımıyla temizleyebileceğiniz, kir tutmayan, renkleri canlı ve güneşten etkilenmeyen kumaşları kullanıyoruz. 

·       Deneyimli ekibimiz ve donanımlı fabrikamızda, bizlerden sipariş ettiğiniz sayıda perdeyi en kısa sürede üretiyor, perdenizin hayalinizdeki gibi olabilmesi için tüm detaylara maksimum özeni gösteriyoruz.

·       Perde üretimleri sona erince, kumaş dikey perdenizi kargomuzla adresinize kadar getiriyoruz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun fark etmez, hızlı ve güvenilir teslimatın adresi olan Çağdaş Dekor’a güvenebilirsiniz.

·       Perdelerinizi teslim ederken, tüm montaj ve kurulum hizmetlerini de bizler üstleniyoruz. Evinize geldiğimizde perdelerinizi hızlı bir şekilde kuruyor, kullanıma hazır hale getiriyoruz.

·       Bakım, temizleme ve teknik sorunlar için Çağdaş Dekor’u her zaman arayabilir ve yardım isteyebilirsiniz. Unutmayın işletmemiz her zaman sizlere en kaliteli hizmeti vermeye hazırdır.

Kumaş Dikey Perdenin Özellikleri

Kumaş dikey perdeler, geniş camlı bir iç mekana sahipseniz, kesinlikle seçebileceğiniz en iyi perde türüdür. Diğer perdelerden çok daha kolay bir şekilde kullanılabilmesi, esnekliği ve temizlik açısından avantajlı olması sayesinde, kumaş dikey perde mağazalar, evler ve iş yerlerinde sıklıkla tercih edilen gözde bir tür haline geliyor. Çağdaş Dekor’un sizlere sunduğu en üst kalite malzemeler ve geniş renk seçenekleri ile özelleştirilmiş, şık bir tasarıma sahip ve uzun ömürlü kumaş dikey perdelerinizin keyfini sürmeye hazır mısınız? İşte kumaş dikey perdenin saymakla bitmeyen avantajlarından birkaçı:

 

1.     Kullanım Kolaylığı

Kumaş dikey perdeler yalnızca bir ip yardımıyla oldukça kolay ayarlanabilirler. İsterseniz ortada, isterseniz sağda ve solda toplayabileceğiniz, aralarında boşluk bırakıp yarı geçirgen hale getirebileceğiniz kumaş dikey perdeler, evinizin veya iç mekanınızın modunu anında değiştirebilmenize olanak tanıyor. 

2.     Hızlı Temizlenebilme Özelliği

Sizleri hiçbir zahmete sokmadan, sadece hafif ıslak bir bez yardımıyla temizlenebilen kaliteli kumaşlarımız sayesinde, temizliğe zaman ve kaynak harcamak zorunda kalmayacaksınız. Sadece gelin ve isteğinize uygun kumaş dikey perdeleri sipariş edin. Yıllar boyunca canlılığını koruyan, avantajlı perdelere sahip olmanın konforunu yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz.

3.     Şık ve Prestijli Tasarım

Kendine has mekanizması, stor perdelere özel kaliteli kumaşı ve kişisel renk seçenekleri ile iç mekan dekorasyonlarınıza inanılmaz bir hava katacak kumaş dikey perdeler, Çağdaş Dekor güvencesiyle bir tık uzağınızda. Sizler de iç mekanınızı güzelleştirmek için hemen zevkinize uygun modeli seçmeye başlayın.

Çağdaş Dekor, uzun yıllar kullanabileceğiniz, şık ve kaliteli kumaş dikey perdeler üretmek için gece gündüz çalışıp, değerli müşterilerini memnun edebilecek ürünler ortaya koyuyor. Sizler de güvenilir hizmetimizi alabilmek, ayrıcalıklı hissetmek ve harika perdelere sahip olmak için hemen bizimle iletişime geçin. Sizler sadece hayallerinizi anlatın, Çağdaş Dekor onları en kısa süre içerisinde gerçeğe dönüştürecektir.