Beşevler Mah. Yıldırım Cad. No:276 A/B
NİLÜFER / BURSA - TÜRKİYE
baskili stor
baskili stor
baskili stor
baskili stor
Çağdaş Dekor > HİZMETLER > BASKILI STOR
BASKILI STOR

Baskılı Stor Perde Özellikleri

Dilediğiniz tüm görselleri perdelerinizde görmek ister misiniz? Çağdaş Dekor’a gelin ve baskılı stor perdelerimiz ile bu dileğinizi gerçekleştirelim. Aile fotoğraflarınızdan hazır görsellere, farklı desenlerden şirket logolarına kadar tüm görselleri yüksek çözünürlükte ve üstün kalitede perdelerinize basıyoruz. Özellikle ofislerinizde logolu perdeler kurumsal bir hava verecek, oturma gruplarınıza uygun desende perdeler ise zarif bir hava kazandıracak.

Çağdaş Dekor olarak baskılı stor perdelerinizi ister manuel ister uzaktan kumandalı isterseniz de motor mekanizmalı üretiyoruz. Burada önemli olan ortamınıza uygun, şık ve modern bir tasarımda perde üretimi sağlamak. Dijital baskı yapacağımız stor perdelerin kumaşları genellikle polyester kumaş, screen kumaş ve blackout kumaşlardır. Kaliteli kumaşlar ve birebir baskı ile harika bir sonuç elde edeceğinizden emin olabilirsiniz. İstediğiniz boyutta ve dilediğiniz ortama monte edilecek baskılı stor perdeler için Çağdaş Dekor yüksek kalitede üretim sağlamaktadır.

Stor perdelerimizin baskısı ve kumaşı kaliteli olmakla birlikte, yapısı da kir ve toz tutmayan bir özellikte olduğu için özellikle ev ve iş yerlerinde sıklıkla tercih edebilirsiniz. Hem ekonomik hem kaliteli baskılı stor perdeler zahmet vermeyecek bir temizliğe de ihtiyaç duyduğu için kesinlikle ilk tercihiniz olmalı! Siz de basılmasını istediğiniz görsellerinizi seçin, Çağdaş Dekor kaliteli kumaşlarına yüksek çözünürlükte dijital baskı yapsın. Geniş renk ve desen hizmetimiz ile baskılı stor perdeleriniz tüm ortamlarda kendini gösterecek.