Beşevler Mah. Yıldırım Cad. No:276 A/B
NİLÜFER / BURSA - TÜRKİYE
alüminyum jaluzi
alüminyum jaluzi
alüminyum jaluzi
alüminyum jaluzi
alüminyum jaluzi
alüminyum jaluzi
alüminyum jaluzi
alüminyum jaluzi
alüminyum jaluzi
alüminyum jaluzi
Çağdaş Dekor > HİZMETLER > ALÜMİNYUM JALUZİ
ALÜMİNYUM JALUZİ

Alüminyum Jaluzi Perde

 

Şıklık ve Zarafetin Simgesi

 

Alüminyum jaluzi perdeler, iç mekanlarınızı şık ve zarif gösteren en çok tercih edilen perde türlerinden bir tanesidir. Çağdaş Dekor kalitesiyle oturma odanızı, ofisinizi, mağazanızı, yatak odanızı veya dilediğiniz herhangi bir mekanı güzelleştirmeye ve Alüminyum jaluzi perdelerimizle harika dekorasyonlara sahip olmaya hazır mısınız?

Çağdaş Dekor Farkıyla

Çağdaş Dekor, 28 yıldır iç mekanlarınızın dekorasyonunu en modern ve en şık çizgiye taşımanız konusunda sizlere yardım ediyor. Alüminyum jaluzi perde ihtiyacınız olduğu zaman her aşamada sizin yanınızda olan şirketimiz sizleri hiçbir zahmete sokmadan tüm işlemleri profesyonellikle hallediyor.

· Evinize gelerek ölçü alıyor ve tamamen kişiselleştirilmiş sizlere özel Alüminyum jaluzi perdeler üretiyoruz.

· İsterseniz ölçüsüz sipariş verebilir ve Türkiye’nin neresinde olursanız olun adresinizden perdenizi teslim alabilirsiniz.

· Sipariş ettiğiniz perdelerin hepsini kendi merkezimizde en üst kalite malzemeleri ve son teknoloji cihazları kullanarak üretiyor, tüm ürünlerimizin sizleri memnun edecek düzeyde olmasını sağlıyoruz.

· Ürünleri teslim ederken bizzat bizler adresinize geliyor, Türkiye’nin tüm noktalarına Alüminyum jaluzi perde üretme hizmeti sunuyoruz.

· Satış sonrasında sizlere Çağdaş Dekor farkını hissettiriyor ve sürekli olarak profesyonel teknik destek, bakım ve yedek parça hizmeti sunuyoruz.

· Hem üretim yapıyor hem de çeşitli merkezlere ürün tedarik ediyoruz. Ayrıca satın alım işlemlerinin yanında bakım, onarım ve yıkama hizmetleri sunuyoruz.

 

Alüminyum Jaluzi Perdeler

 

Alüminyum jaluzi perdeler, 25mm. 16mm. ve 50mm. slayt seçenekleriyle oldukça dayanıklı ve kullanışlı bir perde türüdür. Bünyesindeki Alüminyum slaytlar yardımıyla güneşi tamamen engelleyen bu perdeler, istenildiği zaman açılarak ferah bir ortam elde etmenize olanak tanıyor. Güneşten etkilenmeyen, solma yapmayan, eğilmeyen ve oldukça esnek tasarımıyla sizlere büyük kolaylıklar sağlıyor. Otomatik bir dinamo yardımıyla uzaktan açıp kapatabileceğiniz bu perdeler günlük hayatta da oldukça kullanışlı. Ayrıca şık görüntüsü ve dekoratif yapısı, evinizin tasarımına başarıyla uyum sağlayacak. Sıcak renk seçenekleriyle iç mekan dekorasyonunuzu bir üst seviyeye taşıyacak bu perde türünün avantajları ise saymakla bitmiyor.

 

1. Sağlam ve Dayanıklı Yapı

 

Alüminyum jaluzi perdeleri, kumaştan üretilen perdelerden ayıran en büyük özelliği suya karşı dayanıklı olmasıdır. Çağdaş Dekor olarak en kaliteli malzemeleri kullanarak ürettiğimiz Alüminyum jaluzi perdelerimiz suyla temas etse bile hiçbir şekilde şişme, eğilme, kırılma gibi istenmeyen durumlarla karşılaşmazsınız. Bu sayede perdelerimiz uzun yıllar boyunca evinizin, ofisinizin iş yerlerinizin vazgeçilmez parçaları haline gelecek.

 

2. Kullanışlı Kontrol Özelliği

 

İsterseniz bir dinamo yardımıyla uzaktan kontrol edebileceğiniz isterseniz de küçük ve kullanışlı bir aparatla elle kontrol edebileceğiniz Alüminyum jaluzi perdelerimiz sizlere büyük kolaylıklar sağlıyor. Hiçbir şekilde takılma yapmayan ve oldukça iyi işleyen bu sistemler sayesinde kullanıcı deneyiminizi en üst basamağa çıkartın.

 

3. Kir Tutmayan Yüzey

 

Sudan etkilenmeyen yapısı ve kolay temizlenebilen yüzeyi sayesinde dakikalar içerisinde bütün perdenizi tertemiz hale getirebilirsiniz. Sökme ve yıkama derdi olmadan sadece yüzey temizleyici yardımıyla çok kısa sürede ilk günkü gibi canlı bir perdeye sahip olabileceksiniz.

 

4. Eşsiz Tasarım

 

Alüminyum jaluzi perdelerimizi sizin verdiğiniz ölçüler ile tasarlıyor, dekorasyonlarınıza uygun renk seçenekleriyle oldukça eşsiz tasarımlar yakalamanızı sağlıyoruz. Sizler renk seçenekleri için bizlere ulaşabilirsiniz, bizlerde adresinize gelerek ölçüm yapıp hak ettiğiniz harika Alüminyum jaluzi perdeler ile sizi buluşturalım.

Sizler de Çağdaş Dekor güvencesi ve kalitesiyle mükemmel Alüminyum Jaluzi Perdelere sahip olmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Adresinize kadar gelip ölçü alma işlemlerini gerçekleştirdikten sonra en kaliteli malzemelerle siparişlerinizi üretmeye başlayalım. Ardından hızlı teslimat ve adreste montaj hizmetleri sayesinde sadece günler içerisinde hayalinizdeki perdeye kavuşun. Sizler de 28 yıllık deneyimimizin farkını görmek, müşteri memnuniyetini en ön planda tutan çalışma tarzımızın konforunu yaşamak istiyorsanız hemen bize ulaşın!