Beşevler Mah. Yıldırım Cad. No:276 A/B
NİLÜFER / BURSA - TÜRKİYE
zi̇p perde
zi̇p perde
zi̇p perde
zi̇p perde
zi̇p perde
Çağdaş Dekor > HİZMETLER > ZİP PERDE
ZİP PERDE

Zip Perde

 

Genellikle dış mekanlarda kullanılan ve adından da anlaşılacağı gibi fermuarlı bir yapıya sahip olan zip perdeler, sizlere istediğiniz korumayı en uygun fiyatlara sağlayan en kaliteli perde türlerinden bir tanesidir. Dış cephelere kolayca uyum sağlayan, büyük camları ve büyük mekanları kolayca kapatabilen zip perdeler sayesinde oldukça konforlu bir kullanım imkanı yakalayacaksınız.

 

1. Dekoratif Yapı

Zip perdeler, belki de dış mekanlarınızda kullanabileceğiniz en dekoratif perdeler arasında yer alıyor. Garaj kapınızda, kış bahçenizde, camlı dış yüzeylerinizde veya verandalarınızda kullanabileceğiniz; yüzlerce renk seçeneğine sahip olan zip perdeler sayesinde dış mekan dekorasyonlarınıza bir renk katabileceksiniz.

 

2. Kaliteli ve Koruyucu Malzeme

Çağdaş Dekor markasına sahip zip perdelerimiz, antibakteriyel özelliğe sahip yapısıyla dış mekanlarınızda bakteri oluşumuna izin vermiyor. Su geçirmez ve rüzgara karşı dayanıklı olması sebebiyle gönül rahatlığıyla istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Garajınızın kapısını demir bir kapı yaptırmak yerine sadece bizden alabileceğiniz zip perdeler yardımıyla ekonomik çözümlere imza atabilirsiniz.

 

3. Isı Yalıtımı ve Havalandırma

Kaliteli ve ısı yalıtımı sağlayan zip perde kumaşlarımız sayesinde, dış mekanlarınızda enerji tasarrufu yapabileceksiniz. Ayrıca zip perdelerimizde yer alan mikro hava gözenekleri sayesinde, kapalı kalan tüm mekanlarınız havalanacak ve içeride küf ve rutubet oluşumu meydana gelmeyecektir.

Sizler de sağlıklı, şık, ekonomik ve koruyucu zip perdelerimizden bir tanesine sahip olmak istiyorsanız hemen sitemize girerek modelleri incelemeye başlayın. Beğendiğiniz modeli sipariş edin ve adresinize kadar gelerek montajınızı gerçekleştirelim.