Beşevler Mah. Yıldırım Cad. No:276 A/B
NİLÜFER / BURSA - TÜRKİYE
yer döşemeleri̇
yer döşemeleri̇
yer döşemeleri̇
yer döşemeleri̇
yer döşemeleri̇
yer döşemeleri̇
Çağdaş Dekor > HİZMETLER > YER DÖŞEMELERİ
YER DÖŞEMELERİ

Zemin

Mekanlarınızın dekorasyonu yaparken yalnızca boyaya, eşyalara ve renk uyumuna değil; mekanlarınızın zeminine de büyük önem vermelisiniz. Günümüzde zeminler için kullanabileceğiniz modern tasarım fikirleri oldukça çeşitlendi. Sizler de evinizin zeminini şık, kullanışlı ve konforlu hale getirebilir; rahatlığınızdan ödün vermeyip aynı zamanda oldukça güzel dekorasyonlar üretebilirsiniz.

Mekanlarınızın zeminini tekrar düzenlerken, ilk aşamada dekorasyondan ziyade kullanışlılığına önem vermeniz daha iyi olacaktır. Örneğin mutfak ve lavabo gibi alanlarda, zemine su teması oldukça fazla olacağından suya dayanıklı malzemeler tercih etmelisiniz. Çocuk odası, salon ve yatak odası gibi alanlarda da ısı yalıtımı olan, sıcak ve şık zemin kaplama malzemeleri tercih etmeniz sizler için çok daya uygun olacaktır. 

Mekanlarda en çok tercih edilen zemin malzemesi olan seramik veya porselen karolar, evinizin tasarımına uygun çeşitli renk seçeneklerini bünyesinde bulunduruyor. Aynı zamanda dayanıklı olan bu zemin kaplama malzemesi tüm dekorasyon tiplerine uyarlanabilir. Oldukça hoş görüntüsü olan laminant ve bambu parkeler de yeni zemin kaplama trendleri arasında. Su dayanıklılığı az olan bu şık kaplamalar genelde salon ve yatak odalarında tercih ediliyor. Aynı zamanda ofisler ve iş yerleri için epoksi kaplamalar veya daha konforlu bir kullanım sunan halı kaplamalar tercih edilebilir.

Hizmetini sunduğumuz yer döşemeleri arasında, konut ve ofis tipi PVC döşemeleri, yoğun kullanılan alanlar için yoğun trafik pvc yer döşemesi, laminat ve lamine parke çeşitleri, duvardan duvara halı çeşitleri ve ayrıca profesyonel alanlar için karo halı seçeneklerimiz mevcuttur.

Yüzlerce renk ve tasarım seçeneği arasından kendinize en uygun olanı seçmek ve avantajlı fiyatlarla sahip olmak istiyorsanız, sizler de hemen Çağdaş Dekor’a ulaşın ve hayallerinizdeki tasarımı gerçekleştirin!