Beşevler Mah. Yıldırım Cad. No:276 A/B
NİLÜFER / BURSA - TÜRKİYE
si̇nekli̇k
si̇nekli̇k
si̇nekli̇k
Çağdaş Dekor > HİZMETLER > SİNEKLİK
SİNEKLİK

Sineklik

Sineklikler, oldukça sinir bozucu olabilen sinek, böcek ve haşerelerin, mekanlarımızın içerisine girmelerini engellemek için kullanılan oldukça kullanışlı malzemelerdir. Aynı zamanda sineklikler, dekorasyon konusunda da mekanlarınıza farklılık katacak önemli detaylardır. Kullanım kolaylığı ve şık görünümleri açısından farklılık gösteren sineklik türlerinden dilediğinizi mekanlarınızda kullanmak için seçebilirsiniz.

Sineklikler, genelde tül şeklinde ve oldukça dayanıklı maddelerden yapılmaktadır. Mekanlarınızın dış cephesinde yer alacak sineklikler; rüzgara, soğuğa, sıcağa, neme ve suya karşı oldukça dirençli olduğu için gönül rahatlığıyla uzun seneler kullanabileceksiniz.  Ahşap veya PVC fark etmeksizin tüm pencere ve kapılara monte edilebilen sineklikler sayesinde hem daha rahat bir yaşam sürebilecek hem de dekorasyonunuzu zenginleştireceksiniz.

En sık tercih edilen sineklik türleri arasında menteşeli sineklikler, stor sineklikler ve pilse yani pileli sineklikler yer alıyor. Menteşeli sineklikler yıllardır kullanılan ve hala da tercih edilen bir tür olup, oldukça kullanışlıdır. Stor sineklikler genelde mutfak veya balkon çıkışlarındaki kapılarda kullanılmakta ve menteşeli sinekliğe göre daha az yer kaplamaktadır. Pilse sineklikler ise dekorasyon açısından mekanınıza güzel bir dokunuş katacak, tasarımlarınızı tamamlayacaktır. Mekanınıza en uygun olan sineklik türünü belirleyip sizler de hemen şimdi sipariş edebilirsiniz. Oldukça kullanışlı ve gerekli olan bu ürünler sayesinde rahat bir nefes alabileceksiniz.

Çağdaş Dekor, mekanınıza en uygun sineklikleri sizin için tespit edip sizlere önemli tavsiyelerde bulunuyor. Sizler de hemen bizlere ulaşarak avantajlı tekliflerimizden faydalanın!