Beşevler Mah. Yıldırım Cad. No:276 A/B
NİLÜFER / BURSA - TÜRKİYE
korni̇ş
Çağdaş Dekor > HİZMETLER > KORNİŞ
KORNİŞ

Korniş

Kornişler, dekorasyonunuzun oldukça önemli bir parçası ve perdelerinizin tamamlayıcısı niteliğindedir. Güzel bir perdenin yanında ve ona uygun bir korniş seçmeli ve tasarımlarınızı bu doğrultuda şekillendirmelisiniz. Ayrıca kullanım kolaylığı ve rahatlık açısından da korniş türlerini kıyaslayabilir ve yine en beğendiğiniz kornişi mekanlarınızda kullanabilirsiniz. 

Mekanlarımızın en önemli dekorasyon parçası olan perdelerimizin güzel gözükebilmesi ve dekorasyon çalışmalarımızın tamamlanabilmesi için kornişlerimize dikkat etmemiz gerekiyor. Ayrıca kullanım türüne ve montaj türüne göre de değişkenlik gösteren kornişleri seçerken de bu unsurları göz önünde bulundurmalısınız. Örneğin raylı kornişler sizlere çok rahat bir kullanım imkanı sunarken, kartonpiyerli kornişler ile de şık dekorasyonlarınıza sihirli dokunuşlar ekleyebilirsiniz. En sık kullanılan korniş türü olan PVC kornişler ise ekonomik olması sebebiyle kullanıcıların gözdesi konumunda yer alıyor. Dayanıklı yapısıyla alüminyum kornişler de tercih listenizde yer alması gereken bir diğer korniş türüdür. Rustik ve ahşap kornişler ise konseptine uygun kornişler arayan kişiler için oldukça ideal durumda.  Ayrıca tüm kornişlerin temizliği, kullanım şekli ve montajı farklı olduğundan, kendinize en uygun kornişi tercih etmeniz sizler için daha sağlıklı olacaktır. İç mekanınıza en kolay monte edilebilen ve kullanırken rahat edebileceğiniz kornişleri kendinize göre dizayn ederek daha isabetli kararlar verebilirsiniz. 

Çağdaş Dekor, evinize en uygun kornişleri en avantajlı fiyatlarla sizlere sunuyor. Sitemizi ziyaret ederek birbirinden güzel kornişlerimize göz atabilir ve dilediğinizi seçip anında kullanmaya başlayabilirsiniz.