Beşevler Mah. Yıldırım Cad. No:276 A/B
NİLÜFER / BURSA - TÜRKİYE
duvar kağidi
duvar kağidi
duvar kağidi
duvar kağidi
duvar kağidi
duvar kağidi
duvar kağidi
duvar kağidi
duvar kağidi
duvar kağidi
Çağdaş Dekor > HİZMETLER > DUVAR KAĞIDI
DUVAR KAĞIDI

Duvar Kâğıdı

Mekanlarınızın dekorasyonunun adeta tamamlayıcı unsuru olan duvar kağıtları ile hayalinizdeki iç mekân tasarımlarınızı gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Aklınızdaki tüm plan ve konseptlere uygun bir duvar kâğıdı seçip yaşam alanlarınızı güzelleştirebilir, herkesi hayran bırakacak profesyonel dekorasyonlara imza atabilirsiniz.

Mekanlarınızın tasarımına ve eşyalarınıza uygun duvar kâğıdı bulabilmek aslında oldukça mümkün. Renk kataloglarımızda yüzlerce çeşit duvar kâğıdı arasından istediğinizi seçebilir ve evinizi güzelleştirebilirsiniz. Ayrıca ofisler, iş yerleri, restoranlar, eğlence mekanları ve hastane gibi özel kurumlar için de birçok duvar kâğıdı seçeneği bulunuyor. Dilerseniz çizgili duvar kağıtları ile evinize farklı bir hava katabilir, taş desenli duvar kağıtları ile güzel konseptleri hayata geçirebilirsiniz. Çocuk odalarında, çocuklarınıza özel eğlenceli dekorlar kullanabilir, çiçek gibi ferah şekillerle iç mekanlarınıza canlılık katabilirsiniz. 

Duvar kâğıdı seçimi sadece desen seçmekle de bitmiyor tabii ki. Duvar kağıdının yapı malzemesi de günlük yaşantınız için oldukça önemli bir unsur olarak karşımıza çıkıyor. Son dönemlerde sıkça kullanılan vinil duvar kağıtları, desenlerin üzerine çekilen bir kat PVC ile oldukça dayanıklı bir hale geliyor. Kolay temizlenebilmesi ve su geçirmemesi oldukça önemli bir özellik. Kimyasal içermeyen ve doğa dostu olan pamuklu, lifli veya polyester duvar kağıtları da çevre dostu kişilerin tercih ettiği duvar kâğıdı türleri arasında yer alıyor. 

Sizler de Çağdaş Dekor’un sizlere sunduğu yüzlerce duvar kâğıdı arasından istediğinizi seçerek yaşam alanlarınızı mükemmelleştirin!