Beşevler Mah. Yıldırım Cad. No:276 A/B
NİLÜFER / BURSA - TÜRKİYE
bri̇soley perde
bri̇soley perde
bri̇soley perde
bri̇soley perde
Çağdaş Dekor > HİZMETLER > BRİSOLEY PERDE
BRİSOLEY PERDE

Brisoley Perdelerin Özellikleri

Ofis ve şirketlerinizin dış cephesinde kullanılan brisoley perdeler, avantajları ile tüm firmalar tarafından sıklıkla tercih edilen perde türüdür. jaluzi perdeler gibi tül ve güneşlik olarak iki farklı sistemi bulunan brisoley perdeler metal şeritlerden imal edilir ve genellikle ısı ve ışığın yüksek miktarda engellenmesi için tercih edilir. Halk arasında ‘güneş kırıcı perde’ olarak adlandırılmasının asıl sebebi de budur. Manuel, motorlu veya uzaktan kumandalı olarak farklı mekanizmalarda üretilen brisoley perdelerimiz, kalınlığı ve güçlü yapısı ile de dış cepheyi tüm yağmur ve rüzgâr gibi zorlu hava koşullarından da koruyor. Hem ısı ve ışığı absorbe etmesi hem de korunaklı yapısı ile brisoley perdeler sizlerin de dış cephe perdesi olsun! Çağdaş Dekor’un tüm perdelerde olduğu gibi brisoley perdelerde de çeşitliliği tüm ofis şartlarınıza uyum sağlayan perdeler olarak sizi hayran bırakacak.

Dış Cephe Brisoley Perdelerin Avantajları

· %80’den yüksek oranda ısıyı ve ışığı engelleyen brisoley perdeler ile iç mekanınızın olumsuz etkilenmesini engelleyebilirsiniz.

· Kumaş yapısı nedeni ile ısı ve enerjide yüksek derecede tasarruf elde edebilirsiniz.

· Kış aylarında kötü hava koşullarında oluşabilecek zararı en düşük seviyeye indirerek, dış cephenizi koruyacaktır.

· Profesyonel mekanizması, kumaş türü ve kullanılan ürünler ile uzun ömre sahiptir. Yıllar boyu brisoley perdelerimizi kullanabilirsiniz.

· Uzaktan kumandalı yapısı ile dilediğiniz derecede perdeleri döndürebilir, güneş ışığının miktarını ve yönünü istediğiniz oranda değiştirebilirsiniz.