Beşevler Mah. Yıldırım Cad. No:276 A/B
NİLÜFER / BURSA - TÜRKİYE
ahşap bambu perde
ahşap bambu perde
ahşap bambu perde
ahşap bambu perde
ahşap bambu perde
Çağdaş Dekor > HİZMETLER > AHŞAP BAMBU PERDE
AHŞAP BAMBU PERDE

Ahşap Bambu Perde

 

Zarafetiyle ve şıklığıyla evinizi süsleyecek, dekorasyonlarınızı güzelleştirecek ahşap bambu perdelere sahip olmak istemez misiniz? Ahşabın sahip olduğu o güzel kahverengi tonları ve bambunun yüksek kullanım avantajı sayesinde, hayalinizdeki perdeler sizlerin olacak! Birbirinden güzel ve doğal renklere sahip olan ahşap bambu perdeleriniz hem sizlere büyük kolaylık sağlayacak hem de bambunun kalitesini hissettirmeyi başaracaktır. İsterseniz gelin ahşap bambu perdelerin özelliklerine bir göz atalım.

 

1- Eşsiz ve Doğal Doku

Ahşap perdelerin prestijli ve ağır görüntüsüne hepimiz hayran kalmışızdır. Ahşap bambu perdeler ise hem ahşabın bu ağırlığını bünyesinde taşıyor hem de sizlere alternatif dekorasyon seçenekleri sunuyor. Rustik, modern veya klasik dekorasyonlara yakışan ahşap bambu perdelerin doğal dokusu iç mekanınıza bambaşka bir hava katacak.

 

2- Kullanım Kolaylığı

Hem stor şeklinde hem de bambu çubuklar şeklinde tercih edebileceğiniz ahşap bambu perdelerin kullanımı da oldukça kolaydır. Dayanıklı ve uzun ömürlü malzemelerden ürettiğimiz ahşap bambu perdelerimiz ile uzun yıllar kullanabileceğiniz kaliteli ve şık perdelere sahip olabilirsiniz.

 

3- Kire ve Suya Dayanıklı Yapısı

Kire ve suya karşı gösterdiği dayanıklılık sayesinde hem nemden etkilenmeyen hem de oldukça kolay temizlenebilen ahşap bambu perdeler sizler için en mantıklı seçimlerden bir tanesi. Dilerseniz perde takılıyken ıslak bir bezle bile temizleyebileceğiniz bu perdelerin rahatlığına alışınca başka perde kullanamayacaksınız.

Ev, ofis, iş yeri, mağaza ve daha birçok iç mekanda tercih edebileceğiniz, doğallığın ve asaletin simgesi olan ahşap bambu perdeler ile harika dekorasyonlar yaratın!